Kudriavceva photography-1-35

Mezgame mados fotosesiją arba megztinis kitaip

Turbūt nerasim nei vieno lietuvio, kurio spintoje netūnotų jaukiai įsirangę bent keletas megztinių. Megztiniai megztiniais, bet kai megztiniai tokie, kokius kuria Erika knitwear, tai juos norisi ne tik dėvėti ir grožėtis, na ir kas be ko, fotografuoti.

Erika rankdarbiais užsiima jau seniai labai seniai. Virbalai jos rankose atsirado nuo trejų, o polinkis į menus, matyt, užkoduotas genuose. Giminės moterys puikios amatininkės: prosenelė puikiai audė, močiutė mėgo siūti, o mama puikiai valdė teptuką. Moterys jau seniai pamėgo Erikos kuriamus mezginius. Na o mano ir Erikos keliai susiėjo tam, kad jos naujas megztinio modelis sugultu į mados tipo fotosesiją.

Norėjosi išraiškingo modelio, įdomaus pateikimo, nestandartinių pozų ir, žinoma, makiažo. Kaip visada pasikviečiau pagelbėti vizažistę Austėją, kuri specialiai šiai fotosesijai sukūrė makiažą. Modelis šiam projektui irgi parinktas ne atsitiktinai- Julija profesionalus modelis, išraiškinga ir unikalaus, ne saldaus standartinio grožio. Julijai jau yra tekę dalyvauti  daugybėje fotosesijų, turi savo požiūrį į modelio darbą, labai profesionali. Lengvai radome bendrą kalbą tad dirbti buvo vienas malonumas. Fotosesijos rezultatai prieš jūsų akis. Kuriančius išskirtinius rūbus, papuošalus, kviečiu susisiekti produkto fotografijai- tikiu kad rasime būdų kaip atskleisti ir jūsų kūrybą. O žiūrovų, kaip visada, prašau įvertinti rezultatus ir pasidalinti su draugais, jei jums patiko:)

Kudriavceva photography-1 Kudriavceva photography-1-3 Kudriavceva photography-1-6 Kudriavceva photography-1-8 Kudriavceva photography-1-9 Kudriavceva photography-1-12 Kudriavceva photography-1-13 Kudriavceva photography-1-16 Kudriavceva photography-1-17 Kudriavceva photography-1-19 Kudriavceva photography-1-21 Kudriavceva photography-1-23 Kudriavceva photography-1-25 Kudriavceva photography-1-28 Kudriavceva photography-1-29 Kudriavceva photography-1-31 Kudriavceva photography-1-33 Kudriavceva photography-1-35 Kudriavceva photography-1-37 Kudriavceva photography-1-39 Kudriavceva photography-1-41 Kudriavceva photography-1-43 Kudriavceva photography-1-45 Kudriavceva photography-1-48

0 atsiliepimų

Komentuok


Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*