Labas, pasauli!

Labas, pasauli!

Sėdžiu prieš tuščią kompiuterio ekraną. Nusprendžiau rašyti blogą. Minutė, penkiolika, pusė valandos. Tuščias ekranas toliauKudriavceva photography-2 baltakiuoja į mane. Kas yra? Nuo ko pradėti? Hmmm…

Tėvai mokė, kad reikia dalintis. Daiktais dalintis paprasta – tereikia turėti ir norėti. Na dar ir negailėti. Ane? Dalintis savo gyvenimu, savo nuomone ir savo patirtimi – sunku. Beeeet…Ačiū Jasmine Star! Pasigūglinkit, jei nežinot kas ji:)  Trumpai – pozityvo bomba plius fotografė. Mindžikavimas pirmyn atgal baigėsi. Aš sukursiu blogą!

Kodėl aš tai darau? Fotografuojant ir sutinkant daugybę žmonių, natūraliai užsimezga pokalbis. Klientai net tampa draugais, be kurių sunkiai įsivaizduoju savo gyvenimą. Net neabejoju, kad rinktis fotografą – tai daugiau nei rinktis jo nuotraukas. Dažnam tai nauja ir nedrąsi patirtis, tad šalia fotografo norisi jaustis jaukiai. Pasitikėjimas prasideda nuo požiūrių sutapimo. Mano blogas – tai aš. Paklaidžioję mano įrašų labirinte, galbūt atrasite virtualią bičiulę, o gal net savo pirmosios fotosesijos autorių. O kodėl ne? Juk, kaip sakoma, – Jūs to verta!

Tai štai aš – visai ne rašytoja, jaunas viščiukas blogerių ir fotografų pasaulyje. Lets dive in!

Keliaukime kartu! Nepamirškite prenumeruoti!

FOTOSESIJŲ
KONKURSAI

NAUJAUSI BLOGO
ĮRAŠAI

NAUJAUSIOS
NUOTRAUKOS

PRENUMERUOK NAUJIENLAIŠKĮ IR
SUŽINOK PIRMAS!

PRENUMERUOTI

 

Parasas_sirdele

0 atsiliepimų

Komentuok


Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*