Du fotografai ir tas pats modelis. Koks rezultatas?

Pasirinkti fotografą įamžinti Jums svarbų įvykį – didelis darbas. Dažnai klaidingai susikoncentruojama tik į viena – finansus. Ups apie pinigus kalbėti nemandagu? Na, pabūkim paprasti ir nemandagūs 🙂 Kaina – svarbus aspektas, bet yra vienas didelis BET. Klausiant tik  „Kiek kainuos?“ neretai pamirštamas kitas svarbus dalykas – šventės ar asmeninės fotosesijos akimirkos liks Jūsų mylimiems žmonėms net ir po Jūsų, tad svarbu ir ne tik už kiek, bet ir kaip. O tas kaip gali būti visoks 🙂

Kiekvienas fotografas turi savitą požiūrį į fotografiją. Aš šventai tikiu, kad nuotraukose atskleidžia viskas, ką žmogus skaitė, matė, išgyveno, tyrinėjo ir pan. Klientas turi ne tik matyti save, bet jausti ir pridėtą fotografo ranką, kuri ir sukurią savitumą jo portretams.

Siekant parodyti kaip du fotografai skirtingai mato ir kuria, pakviečiau prie manęs prisijungti Vaivography fotografę Vaivą. Iššūkis – du fotografai ir tas pats modelis. Fotografavome tą pačią merginą (linkėjimai nuostabiai Ugnei), su tuo pačiu makiažu (ačiū auksarankei Austėjai), su tais pačiais drabužiais dviejose skirtingose lokacijose. Patys įvertinkite, kaip pavyko atskleisti projekto tikslą.  Jei patiko mūsų idėja pasidalinkite su draugais. Būsime dėkingos.

Kaip viskas atrodė iš šalies?

0 atsiliepimų

Komentuok


Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*