Išeiti iš komforto zonos. Projektas – Cry me a glitter

Prieš keletą mėnesių mano gyvenime atsirado nauja draugystė. Man ji svarbi, nes būtent su tuo žmogumi galime diskutuoti apie fotografiją, kompoziciją, meną ir pan. Ta fotografijos draugė – Eglė. Kuo man patinka Eglė? Na pirmiausia, kad savo pastebėjimų nevynioja į vatą ir būna visiškai atvira. Pasidalinus savo kurtais darbais, iš Jūsų sulaukiu labai daug gerų atsiliepimų ir stipraus palaikymo. Sakau AČIŪ už tai! Bet taip pat noriu padėkoti ir Eglei, kuri neleidžia man užmigti ant pagyrų ir žeria konstruktyvią kritiką – gana fotografuoti standartus, bloga kompozicija, ieškok kažko naujo, plokščia šviesa ir pan.

Tai va, būtent Eglė kartą man pakišo mintį, kad gal gana fotografuoti standartines gražuoles ir metas pažiūrėti plačiau. Na reakcija tada buvo dviprasmiška: iš vienos pusės- visos mano fotografuojamos gražuoles man pačios gražiausios( sviestas sviestuotas?:)) ir kitas dalykas – kam ieškoti kažko, kai, man atrodo, jau radau. Atslūgus pirmai emocijai, suvokiau, kad tiesa. Metas paieškoti- naujų veidų, išraiškų, pozų. Kaip visada pasikviečiau į pagalbą auksarankę Austeją, susiradom modelį Rimantę, kuri nevengia netradicinių fotosesijų ir sugalvojom šiek tiek ironiškai pažvelgti į spindintį “glamūrą”. Projekto vardas – Cry me a glitter. Paverk man blizgučiais, matyt, būtų. Projektui buvo sukurtas puikus makiažas, Austėja gavo progą šiek tiek atsitraukti nuo garbanų, dūminių akių, įjungti kūrybiškumo mygtuką. Rimantė kartu su manim ieškojo įdomesnių pozų, išraiškų, savęs pateikimo būdų.

Pažiūrėkit kaip mums sekėsi ir lauksim komentaruose Jūsų minčių. Na, o jei patiko mūsų projektas- pasidalinkit su draugais. Ir nepamirškit ne viskas, kas blizga, yra auksas 😉

 

0 atsiliepimų

Komentuok


Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*